Cluster Noord
 

Contactgegevens Cluster Noord

 

Brandweer Midden- en West-Brabant

Cluster Noord

Vaartweg 2, 4905 BL Oosterhout, Postbus 244, 4900 AE Oosterhout

T 088-2250550

cluster-noord@brandweermwb.nl

 

 

Clustercommandant

Joost Pot
Kantooradres:
Vaartweg 2, 4905 BL Oosterhout,
Postbus 244, 4900 AE Oosterhout 
joost.pot@brandweermwb.nl
 
 

Post Lage Zwaluwe

Kruisstraat 48 j, 4926 AH Lage zwaluwe
Teamleider: Ron Nagtzaam 
ron.nagtzaam@brandweermwb.nl
 

Lage Zwaluwe

Post Made

Nieuwelaan 14, 4921 ZH Made
Teamleider: Corné Maas
corne.maas@brandweermwb.nl
www.brandweerteammade.nl
 

Made

Post Terheijden

Zeggelaan 131, 4844 SE Terheijden
Teamleider: Paul Hack
paul.hack@brandweermwb.nl

Terheijden

 

 

 

 

 

 

Post Geertruidenberg

Statenlaan 3, 4931 KB
Teamleider: Erik van Bijsterveld

erik.van.bijsterveld@brandweermwb.nl
www.brandweergeertruidenberg.nl


Geertruidenberg

Post Raamsdonkveer

Julianalaan 103, 4941 JC
Teamleider: Erik van Bijsterveld

erik.van.bijsterveld@brandweermwb.nl
 


Raamsdonkveer
   
   

Post Dorst

Kapelerf 4, 4849 BZ
Teamleider: Simon Frijters
simon.frijters@brandweermwb.nl
www.dorstblust.nl
 

Dorst

Post Den Hout

Houtsepad 1, 4911 AS
Teamleider: René Rovers
rene.rovers@brandweermwb.nl
http://members.lycos.nl/Brandweerdenhout
 

Den Hout

Post Oosterhout Centrum

T088-2250550

Vaartweg 2, 4905 BL
Teamleider: Bert van Schouwen 
bert.van.schouwen@brandweermwb.nl

 


Oosterhout

 



Post Giessen

Handelsstraat 7,  4283 JK  Giessen

Teamleider: Anton Bouman
anton.bouman@brandweermwb.nl

Giessen

Post Almkerk

Provincialeweg Noord 36, 4286 EB  Almkerk
 

Teamleider: Wilbert van Steenis
wilbert.van.steenis@brandweermwb.nl

Almkerk

Post Woudrichem

Almkerkseweg 2,  4285 WZ  Woudrichem
 

Teamleider: John Kros
john.kros@brandweermwb.nl

Woudrichem 

 

   
   

Post Dussen

Zuideveldlaan 42, 4281 XD   Dussen


Teamleider: Johan Akkeman
johan.akkerman@brandweermwb.nl

Dussen

Post Hank

Stadhoudershoef 12,  4271 XZ    Hank


Teamleider: Dion van Erp
dion.van.erp@brandweermwb.nl

Hank

Post Sleeuwijk

K.v.d. Sandeplein 21,  4254 AA   Sleeuwijk

Teamleider: Henk van der Laan
henk.van.der.laan@brandweermwb.nl

Sleeuwijk 

 

Post Werkendam

Raadhuislaan 17, 4251 VS Werkendam

Teamleider: Jan Snoei
jan.snoei2@brandweermwb.nl

Werkendam

Post Genderen

Genderensedijk 7, 4265 JJ   Genderen

 
Teamleider: Arie Thur
arie.thur@brandweermwb.nl

Genderen

Post Wijk en Aalburg

Bergstraat 50a,  4261 BR   Wijk en Aalburg

Teamleider: Huub van Helden
huub.van.helden@brandweermwb.nl

Wijk en Aalburg